Tehniline tugi

Kuidas Windowsist ESETi turvatoodet manuaalselt eemaldada

 


Maci operatsioonisüsteemist programmi ESET Cyber Security ja ESET Cyber Security Pro eemaldamise juhised leiate
siit

Hoiatus: 

ESETi programmieemaldustööriista kasutamine võib lähtestada teie Windowsi võrguseaded!

 

1. Laadige alla programmieemaldustööriist ESET Uninstaller (500 KB) ja salvestage see oma arvuti töölauale. Allalaadimise käivitamiseks vajutage alltoodud lingile.

Lae alla ESET Uninstaller tööriist

2.
Taaskäivitage oma arvuti turvarežiimis - selleks vajutage arvuti käivitumisel klahvile F8 seni, kuni kuvatakse valikute menüü. Menüüst valige Safe Mode (turvarežiim) ja seejärel vajutage klahvile ENTER. 

Kui püüate käivitada ESETi programmieemaldustööriista ESET Uninstaller tavarežiimis (Normal Mode), siis programm ei avane ning teie arvuti töölauale ilmub tekstifail veateatega "ERROR!".

3. Topeltklikk töölaual oleval ESET Uninstaller ikoonil käivitab eemaldamisprotsessi.
NB!  Windows 8 kasutajad: Vajutage Windows nupule  + Q et leida applikatsioon, sisestage otsingulahtrisse cmd ja vajutage Command Prompt

4. Lugege esimeses aknas kuvatavat hoiatust ja vajutage jätkamise kinnitamiseks klahvile y. Joonis 1

5. Valige kuvatavast nimekirjast välja see ESETi toode, mida eemaldada soovite, sisestades selleks programmi järjekorranumbri ja vajutades seejärel klahvile ENTER ( all nähtavas aknas on näitena järjekorra numbri 1. kohal ESET-i programm, märgitud lühendina ESS/EAV/EMSX).Joonis 2

6. Kolmandasse aknasse jõudes veenduge, et olete alustanud õige ESETi turvatoote eemaldamist oma arvuti operatsioonisüsteemist ning vajutage jätkamise kinnitamiseks klahvile y .

Joonis 3

7. Programmieemaldustööriistal ESET Uninstaller kulub valitud programmi eemaldamiseks alla ühe minuti, misjärel kuvatakse uus aken, mis palub teil tööriista sulgemiseks vajutada mis tahes klahvile. Kui olete programmieemaldustööriista sulgenud, taaskäivitage oma arvuti tavarežiimis.

MÄRKUS:

Programmieemaldustööriist salvestab kõigi käivitatud protsesside andmed tuleviku tarbeks logifaili nimega ~ESETUninstaller.log, mis asub samas kaustas kui programmieemaldustööriista käivitusfail nimega ESETUnistaller.exe.


Juhised oma ESETi turvatoote alla laadimiseks ja taaspaigaldamiseks leiate alljärgnevate linkide alt:

ESET Smart Security paigaldamise juhend ja aktiveerimise juhend

ESET NOD32 Antivirus paigaldamise juhend ja aktiveerimise juhend